Studio Lavadero

Studio je vybaveno kvalitní zvukovou technikou splňující profesionální požadavky a nabízí přátelské prostředí, pohodu a prostor pro vaši práci a kreativitu.

Pro nahrávání umožňuje zapůjčit si hudební nástroje, bicí soupravu značky Mapex Armory, stage piano Kurzweil Artis SE nebo K 2600, které měla zapůjčené na dva koncerty i držitelka Oscara Markéta Irglová.

Studiem prošlo již několik desítek zpěvaček a zpěváků, menších pěveckých sborů a hudebních skupin. Nahrávala zde i vítězka Superstar 2013 Sabina Křováková.

Za dobu své existence se studio Lavadero rovněž osvědčilo jako optimální zázemí pro přípravu finalistů pěvecké soutěže Oběžná dráha. Nahráváním a hudebními konzultacemi zpěváci zkvalitňují svou přípravu a nalézají větší sebedůvěru. Studio pro soutěžící rovněž zajišťuje doprovodné hudebníky, tanečníky a videozáznamy. Dokáže vám zprostředkovat další kroky na cestě za vaším pěveckým či hudebním snem.

Máte-li jasnou představu o vašem projektu, neváhejte studio kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Ally

Jako producent zastupuji zpěvačku Ally a zároveň jsem autorem jejího vánočního CD s názvem Vánoční tradice. Pro letošní sezonu s Ally připravujeme především vánoční koncerty a vylepšujeme technické pódiové zázemí. Vydali jsme, také již v pořadí třetí videoklip, který vytvořila opět společnost Magic Pictures.

Ally nejen zpívá, ale také hraje na klavír a akustickou kytaru a je součástí pěvecké soutěže Oběžná dráha. Zasedá v porotě, zpívá jako host v programu nebo působí jako reportérka v průběhu finálového kola.  

Oběžná dráha

Oběžná dráha je celorepubliková soutěž založená na pěvecké a pódiové prezentaci. Stylově není omezená s výjimkou klasické hudby.

Vedle převzatých písniček podporuje i vlastní tvorbu. Zpívá se na hudební základy, doprovází na hudební nástroje. Z castingu do finále postupuje patnáct zpěváků. Soutěž je určena všem, kteří jsou si vědomi svého talentu a chtějí jej dále rozvíjet. Finále Oběžné dráhy hodnotí porota složená ze známých osobností české hudební a umělecké scény. Věková hranice je 10 až 24 let.

Foto studia